Od lat top-mozaika specjalizuje się w mozaice ze szkła. Stawiamy na różne: wzory, kolorystykę, kształty. Proponujemy między innymi mozaikę szklaną w technologii druku cyfrowego, brokatową, metalizowaną, jak również popularną 3D. Jednym słowem nie sposób się z nami nudzić. Tym bardziej liczymy, że w Nowym 2023 roku, znajdziecie Państwo w naszej ofercie sporo inspiracji dla własnych pomysłów do aranżacji wnętrz. Wraz z rozwojem technologii – mozaika szklana pojawiła się w naszych domach z przytupem. Jest dostępna dla każdego, kto ma ochotę i potrzebę zmienić wystrój swojej kuchni, łazienki, czy salonu. Elementy mozaiki pokryte kolorową powierzchnią nadają każdemu wnętrzu oryginalny charakter. Warto poświęcić nieco czasu i rozejrzeć się wśród naszych propozycji. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie w nadchodzącym roku.

Mozaika ze szkła, czyli wyjątkowe kompozycje

Mozaika ze szkła umożliwia stworzenie własnej, oryginalnej kompozycji. Jest to widoczne szczególnie wtedy, kiedy myślimy o wykończeniu nietypowych miejsc. W przypadku tradycyjnych, ceramicznych płytek, mielibyśmy do czynienia z dodatkową pracą, polegającą na ich przycinaniu, a przez to utracie materiału. W przypadku szklanej mozaiki rzecz wygląda zupełnie inaczej. Obłożymy nią wypukłe przestrzenie, czy na przykład zaokrąglone brzegi wanny. W salonie możemy stworzyć dzięki nim specjalne miejsce, montując je na jednej ze ścian. Będzie to wystarczające, by wokół niej stworzyć wyjątkowe miejsce, bazując choćby na grze świateł, które mienić się będą na szklanych fragmentach mozaiki. Są to tylko przykłady na to, jak można pomysłowo projektować swoje wnętrza. Wykorzystywana jest również, jako ciekawa rama dla obrazu lub lustra. Rozwiązań jest naprawdę sporo.

Mozaika ze szkła – wybierz odpowiedni klej

Decydując się na mozaikę ze szkła, warto zwrócić uwagę na dobór odpowiedniego kleju. W naszym sklepie znajduje się specjalna zakładka, w której oferujemy specjalistyczne produkty w tym zakresie. Jednym słowem – wybór odpowiedniego kleju, to podstawa przy montażu mozaiki. Powinien charakteryzować się doskonałą przyczepnością i elastycznością.

Mozaika szklana, czyli uniwersalność

Niewątpliwie na tle innych materiałów wykończeniowych, mozaika szklana gwarantuje nowy wygląd i świeżość. Warto wiedzieć, że wykorzystywana jest wewnątrz, jak i na zewnątrz. W tym drugim aspekcie bardzo często w formie dekoracyjnej. Mozaika jest też uniwersalna. Dobrze komponuje się z innymi materiałami. Dlatego też sprawdza się w różnych stylach wnętrz, bez względu na ich charakter.

Skontaktuj się z nami

Top-mozaika jest miejscem, w którym oferujemy szklaną mozaikę w różnych jej realizacjach. W razie pytań zapraszamy do kontaktu mailowego – sklep@top-mozaika.pl lub telefonicznego: 728 846 406. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i zaproponujemy najlepsze rozwiązania.