Mozaika szklana kameleon to jedna z oryginalniejszych propozycji sklepu top-mozaika. Dekoracje ścienne od zawsze rozpalają wyobraźnię osób, planujących wprowadzić do swoich wnętrz unikatowe, ciekawe i nowoczesne elementy. Mozaika szklana ma pod tym względem do zaoferowania nie tylko zróżnicowane kształty, jak choćby cegiełki, czy heksagony. Również pod względem kolorystycznym wyróżnia się na tle innych rozwiązań, czego dobrym przykładem jest mozaika szklana brokatowa. Interesująca nas odmiana kameleon wyróżnia się w jeszcze inny sposób. A jej atrybuty inspirowane są właściwościami zwierząt o tej samej nazwie, które znane są z tego, że potrafią zmienić barwę swojego ciała.

Mozaika szklana kameleon – jak to działa

Mozaika szklana kamelon ma ściśle określony kolor. Jej oryginalność polega na tym, że w zależności od kąta padania światła, zyskuje nową kolorystykę. Jej walory są najlepiej widoczne i doceniane, gdy montujemy ją w pomieszczeniach z oknem. Jak wielokrotnie zwracaliśmy uwagę, współczesna mozaika pojawia się nie tylko w łazienkach. Chociaż rzecz jasna najczęściej właśnie tam ją spotkamy. Jednakże przy odpowiednim planowaniu wystroju jakiegokolwiek wnętrza, bez problemu zaprojektujemy jej obecność w kuchni, przedpokoju a nawet w salonie. Decydując się na mozaikę szklaną kameleon warto jednak pamiętać, by nie tylko sztuczne światło było jedynym źródłem oświetlenia. Jeżeli mamy możliwość umieszczenia tego rodzaju mozaiki w miejscu, do którego ma dostęp również światło naturalne, z zewnątrz, to uzyskamy odpowiedni efekt.

Mozaika szklana kameleon w każdym pomieszczeniu

Mozaika szklana kameleon to jedna z tych dekoracji ze szkła, która wnosi do każdego pomieszczenia coś więcej niż tylko zamontowany element. Posiada wszystkie cechy, które mają wpływ na wygląd nowoczesnego wnętrza. Oczywiście dużą rolę odgrywa tutaj sam materiał, który od wielu lat cieszy się popularnością i widać to w rozmaitych realizacjach, nie tylko związanych z mozaiką. Niemniej na tym konkretnym przykładzie widać wyraźnie, jak szklana mozaika może rezonować z otoczeniem. A więc nie tylko, że wprowadza do wnętrza nową jakość, może przełamać dotychczasowy design lub wyraźnie oddzielić jedną część pomieszczenia od drugiej. Tutaj dochodzi jeszcze gra świateł, która ma niebagatelny wpływ na całościowy odbiór.

Skontaktuj się z nami

W naszej ofercie znajdziecie Państwo mozaikę naszej produkcji, innych firm oraz z importu. Jeżeli macie Państwo pytania, potrzebujecie porady, nasza profesjonalna obsługa na pewno będzie pomocna. Można się z nami kontaktować drogą mailową – sklep@top-lazienka.pl lub telefonicznie: 728 846 406.