To nie jest przypadek, że brokat kojarzy nam się najczęściej z pewną oznaką karnawału, czegoś niepospolitego, oryginalnego, chociaż zapewne z przeznaczeniem dla osób o dość wyjątkowej wrażliwości. Weźmy chociażby przykład paznokci, ozdobionych kolorowymi drobinkami. Trudno im się oprzeć, jeżeli są ciekawie zaprojektowane i na pewno stanowią tym samym oryginalną ozdobę. Mozaika szklana brokatowa ma podobne znaczenie. Może nie jest dzisiaj aż tak ekstrawagancka, niemniej posiada w sobie coś, co przykuwa wzrok. Trudno, żeby jej nie zauważyć. Takie też są jej właściwości, tym bardziej, że najczęściej jest montowana w miejscach eksponowanych.

Mozaika szklana brokatowa i nie tylko

W naszej ofercie mozaika szklana brokatowa może być w pełni pokryta tym materiałem, jak również stanowić jakiś procent dodatku. Można przy tym zamówić u nas różną kolorystykę, w zależności od upodobań, potrzeb i estetycznej wrażliwości. Oczywiście brokat, to nie jedyna nasza oferta. Polecamy różne warianty mozaiki, niemniej rozwiązania z brokatem, spotykają się ze sporym zainteresowaniem. Nie jest też tajemnicą, że tego typu mozaika świetnie sprawdza się w różnych pomieszczeniach. Może się wydawać, że najlepszym miejscem dla niej będzie łazienka. Owszem, jest tutaj chętnie montowana, ale również w kuchni, przedpokoju, czy salonie. Jeżeli jest mrozoodporna, to bez problemu znajdziemy dla niej miejsce na zewnątrz.

Mozaika szklana brokatowa i jej realizacjeInne rozwiązania

Nie musimy chyba nikogo przekonywać, że szklana mozaika brokatowa jest wykorzystywana na wiele innych sposobów. Dużo zależy od naszej inwencji. Może się pojawić jako ozdobnik w postaci paska małych, błyszczących kwadracików. I jeżeli nawet – o czym pisaliśmy wyżej – można ją zamontować praktycznie w każdym miejscu, to koniecznie trzeba zwrócić uwagę, że nie nadaje się na podłogę. Tutaj byłaby zbyt eksploatowana, tracąc wszystkie swoje wspaniałe zalety.
Zapraszamy do kontaktu z nami. Jesteśmy w stanie doradzić i odpowiedzieć na każde pytanie.