Złoto to kolor luksusu. Świadczy o tym chociażby fakt, że to właśnie ten metal wykorzystywany jest do wytwarzania biżuterii oraz innych luksusowych przedmiotów. Także złote elementy umieszczane we wnętrzu mieszkań i domów sprawiają, że określa się je ekskluzywnymi. W naszej ofercie, wśród wielu innych, znajduje się także przepiękna mozaika szklana złota metalizowana. Potrafi ona zupełnie odmienić wnętrze łazienki lub kuchni, w której jest montowana. Doskonałym tego przykładem jest łazienka jednego z naszych klientów, gdzie mozaika została wykorzystana do obudowy wanny.

W łazience naszego klienta ściany oraz podłoga zostały wykończone płytkami ceramicznymi w różnych odcieniach brązu. Dopełnieniem stała się biała, łazienkowa armatura. Złote dodatki miały za zadanie urozmaicić wygląd pomieszczenia. Piękna złota mozaika została wykorzystana do obudowania wanny. Dzięki niej pomieszczenie dużo zyskało. Stało się znacznie jaśniejsze i cieplejsze, na co wpływ ma materiał z jakiego wykonana jest mozaika – połyskujące od światła szkło.

Umieszczenie mozaiki w kolorze złotym w łazience jest odważną decyzją, aczkolwiek w wypadku naszego klienta, bardzo trafną. Zanim jednak zdecydujemy się na elementy wykończeniowe w kolorze złotym w swoim domu ,warto to dobrze przemyśleć, chociażby dlatego, że w małych pomieszczeniach złoty kolor może okazać się przytłaczający.