Urządzając łazienkę, staramy się tak zaaranżować jej wnętrze, aby komunikowało się ono z resztą mieszkania i było integralną częścią całości. W zależności od tego, jaki preferujemy styl, mamy do wyboru mnóstwo ciekawych kolekcji glazury łazienkowej.

Dekory, mozaiki, listwy – detale dodające uroku

 

Kiedy wybierzemy już kolekcję płytek spełniającą nasze oczekiwania, warto dobrać do niej pewne detale, które sprawią, że łazienka stanie się naprawdę wyjątkowym miejscem. Nie wszystkie kolekcje posiadają elementy ozdobne, takie jak dekory, listwy czy mozaiki, ale nie oznacza to, że nie można ich użyć. To, że jakiś element nie pochodzi z tej samej linii, nie oznacza, że nie będzie pasował. Może wręcz okazać się, że właśnie dzięki temu nada łazience niepowtarzalnego klimatu.

Mozaika srebrna metalizowana – splendor w domowym zaciszu

Przykładem elementu dekoracyjnego, który będzie doskonałym ozdobnikiem, a także nada wnętrzu nowoczesności, przestrzeni i niepowtarzalnego klimatu jest mozaika srebrna metalizowana.

Mozaika w łazience najczęściej jest stosowana do odrębnych elementów, takich jak ozdobne półki wnękowe, spłuczki podtynkowe, czy wnętrza kabin prysznicowych.

Mozaika srebrna metalizowana idealnie nadaje się do wyłożenia kabiny prysznicowej. Woda spływająca po szklanych, mieniących się kwadracikach pięknie odbija światło, tworząc wrażenie przyjemnego luksusu. Któż nie chciałby każdego dnia brać prysznica w nietuzinkowym wnętrzu, w którym światło w połączeniu z wodą i płytkami tworzy bajeczną wręcz ferie barw.

Do jakich wnętrz mozaika srebrna metalizowana?

Mozaika w łazience pasuje praktycznie do każdego rodzaju płytek i każdego stylu, trzeba tylko dobrać odpowiedni rodzaj i kolorystykę mozaiki, do wybranej kolekcji glazury.

Mozaika srebrna metalizowana najlepiej sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach. Łazience urządzonej w czarno-białej kolorystyce nada blichtru i wyrafinowania, łazienkę urządzoną w ciemnych barwach wzbogaci o wrażenie przytulności i bajeczności, natomiast łazienki jasne, dostaną jeszcze więcej blasku i odżywczej energii.

Mozaika to bardzo prosty element, który potrafi odmienić całe wnętrze. Nie potrzeba wybierać bogatych, zdobionych płytek, wystarczy udekorować kawałek przestrzeni mozaiką, a całe wnętrze stanie się niepospolite i będzie zachwycać unikalnością.