Mozaika Złota Mix to rodzaj dekoracji, która wykorzystywana jest do wykańczania wnętrz od stuleci. Po latach odstawienia na boczny tor, znów stała się modna. Pojawia się we wnętrzach urządzonych nowocześnie i minimalistycznie, ale również w tych, które wykończone są w stylu retro.

O tym, że mozaika może wyglądać pięknie i nowocześnie każdy się może przekonać zapoznając się z naszymi wcześniejszymi realizacjami. Dziś mamy coś zupełnie innego. Jeden z naszych klientów postanowił swojej łazience nadać zupełnie niespotykany wygląd. W tym celu wykorzystał jasne płytki ceramiczne, a między nimi umieścił pas mozaiki. Ozdoba ta swoim wyglądem nawiązuje do antycznych mozaik, niemniej jednak na ścianie w łazience prezentuje się bardzo ciekawie.

 Poza pasem wykonanym z mozaiki szklanej w kolorze złotym i purpurowym, łazienka wyposażona jest w stylizowaną armaturę. Dzięki czemu całe pomieszczenie jest spójne w swoim wyglądzie. Niezwykłe lustro w złotej, szerokiej ramie – dopełnia całości.

 Mozaiki metalizowane oraz w kolorze złota lub srebra często stają się przytłaczające w małych pomieszczeniach, choć wyglądają bardzo ciekawie ułożone w miejscach o dużej powierzchni. Jak jednak można zauważyć w łazience naszego klienta mozaika, choć złota, wygląda doskonale.

 Mozaika Złota Mix jest dostępna pod tym adresem Mozaika Złota Mix