Mozaika szklana Mix, to jedna z odmian wielkiej rodziny szklanych mozaik. Wyróżnia ją na tle innych różnorodność kolorów, kształtów, faktur, które w obrębie jednej dekoracji zachwycają pomysłowością. Top-mozaika.pl też inne możliwości w tym zakresie. Są to mozaiki szklane monokolory, brokatowe, metalizowane, 3D, w formie heksagonu, czy cegiełek. Każda z nich, to nieco inna stylistyka, jak i wygląd. Wszystkie one mogą być z powodzeniem montowane w kuchniach, łazienkach, a nawet salonach. Na pewno można śmiało mówić o ich uniwersalności. Będą się one doskonale prezentować w każdym stylu wnętrzarskim. Jeżeli do tego dodamy ich odporność na wodę i pleśń, zrozumiemy, dlaczego tak chętnie jest dzisiaj poszukiwana przez klientów.
Mozaika szklana Mix czerwona i czarna

Mozaika szklana Mix, to przede wszystkim pewien rodzaj patchworku. Widać to szczególnie po naszych propozycjach, jak mozaika szklana czerwono-czarna. Jest to dobry przykład, żeby zwrócić uwagę na nasze priorytety. Oferujemy tutaj zestaw dwóch, zawsze modnych i pożądanych kolorów, czyli czerwonego i czarnego. W tym zestawie elementy czerwone składają się z czterech małych kwadracików, tworzących razem jedną figurę, oddzielonych od siebie minimalną, białą szczeliną. Kolejny fragment obok, to jednorodny, czarny kwadrat. Obie te składowe występują zamiennie w ramach większej całości o rozmiarach 30×30 cm. W efekcie dostajemy bardzo wyrazistą kompozycję, która może przełamywać pomieszczenie o bardziej stonowanej aranżacji. A zarazem świetnie będzie się komponować w tych wnętrzach, które stawiają na większą ekspresję.

Mozaika szklana Mix Pink i Green

Mozaika szklana Mix w sklepie top-mozaika.pl, to również dla odmiany możliwość wyboru pastelowych patchworków o nazwie Pink i Green. Rzecz jasna, anglojęzyczne nazwy wyraźnie wskazują na kolorystykę, która dominuje w danym zestawieniu. Mamy tutaj małe elementy w kształcie kwadratu o różnych wzorach w wymiarach 48×48 mm, tworzących jeden większy plaster 30×30 cm. Całość tworzy ciekawe i modne zestawienie szablonów graficznych. Sposób, w jaki plastry prezentujemy na stronie top-mozaika jest przykładowym układem wzorów.

Zapraszamy do kontaktu

Mozaika szklana Mix w naszej ofercie, to wiele jeszcze innych zestawień, jak na przykład metalizowane w formie Mix, czy ciekawa odsłona White-Grafit lub niezwykle dekoracyjna – Gird. Warto dodać, że wychodząc naprzeciw Klientom, istnieje możliwość otrzymania darmowej próbki, kontaktując się z nami drogą mailową.
Zapraszamy do kontaktu Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i służymy wszelką pomocą. Można się z nami kontaktować drogą mailową – sklep@top-lazienka.pl lub telefoniczną: 728 846 406.