Listwy Metalowe Ozdobne Znaleziono 5 produktów.

Nowoczesna łazienka, wyposażona w wysokiej jakości sanitariaty, a także meble, potrzebuje oprawy w postaci ozdobnej ceramiki, paneli czy naturalnego kamienia. Odpowiednio wykończona łazienka będzie nie tylko funkcjonalna, ale również niezwykle estetyczna.

Listwa metalowa ozdobna

Jeszcze do niedawna, atrybutem elegancji były ceramiczne płytki na ścianach, często zdobione dekorem z tego samego materiału — obecnie, ten szczególny element został zastąpiony przez metalowe listwy ozdobne, które dopełniają każdą aranżację wystroju łazienki czy kuchni.

Dodatek do płytek ceramicznych

Profil metalowy ozdobny stosowany jest zarówno na posadzkach, wyłożonych kaflami kamiennymi czy ceramicznymi — można go zamontować jako rozdzielenie rzędów płyt lub jako listwę krawężnika, albo na ścianach, gdzie listwa metalowa ozdobna odgrywa rolę dekoracyjną, jak i wzmacniającą krawędź ścian.
Na rynku dostępne są listwy dekoracyjne, produkowane w wielu kolorach. Mogą być samoprzylepne lub montowane na klej — w tym przypadku, profile wbudowuje się pomiędzy płytki podczas ich mocowania do podłoża.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów