Mozaika ze szkła Znaleziono 5 produktów.

Mozaiki wykorzystywane były do dekorowania wnętrz już tysiące lat temu. Drobne kamyki układane przez artystów tworzyły prawdziwe dzieła sztuki. Dziś mozaika to przede wszystkim bardzo ładny i funkcjonalny materiał wykończeniowy. Jest chętnie używana w łazienkach i kuchniach a coraz częściej pojawia się również w salonach lub sypialniach.

W ostatnim czasie bardzo popularna stała się mozaika ze szkła. Jej główną zaletą jest szeroka gama wzornicza i kolorystyczna. Obecnie najpopularniejsze są modele złożone z drobnych kwadratów. Jest to jednak tylko jedna z opcji mozaik jakie posiadamy. Dla osób pragnących niestandardowych rozwiązań szczególnie ciekawe mogą okazać się mozaiki heksagonalne. Po ułożeniu na ścianie niewielkich sześciokątów zyskuje ona niepowtarzalny wygląd. Mamy także mozaiki z prostokątnymi elementami, które można wykorzystać układając zarówno na ścianach jak i na podłodze.

Kolejną zaletą mozaik szklanych jest ich różnorodność barwna. W naszym sklepie znajdą Państwo szeroką paletę kolorów. Część z mozaik jest jednokolorowa, niektóre z modeli łączą w każdej płytce kilka barw. Dostępne są również zupełnie niestandardowe rozwiązania takie jak mozaiki lustrzane lub brokatowe.

Warto także wspomnieć o mozaikach ze szkła, na których nadrukowany jest obraz zaproponowany przez nas lub wybrany przez kupującego. Tego rodzaju mozaiki szklane stanowią niezwykłą i niepowtarzalną ozdobę pomieszczenia, w którym się znajdują.

Nie można również zapominać o wygodnym montażu najnowszych mozaik. Dziś nie ma konieczności układania każdego elementu z osobna. Mozaiki sprzedawane są na specjalnych siatkach lub płachtach papierowych, które znacznie ułatwiają i przyspieszają ich montaż.

Jeśli są Państwo zainteresowani mozaikami ze szkła zachęcamy do dokładnego zapoznania się naszą ofertą. Jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo tu także coś dla siebie.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów