Kafelki szklane Znaleziono 5 produktów.

Jednym z najchętniej wykorzystywanych materiałów wykończeniowych są różnego rodzaju płytki dekoracyjne. W sklepach dostępnych jest wiele opcji zarówno jeśli chodzi o materiał z jakiego zostały wykonane kafelki jak i ich wielkość, kolor czy wzór.

Wiedząc o ogromnej popularności kafelków szklanych postanowiliśmy umieścić je w naszej ofercie. Dzięki współpracy z najlepszymi producentami możemy pochwalić się szerokim wachlarzem kolorystycznym i wzorniczym.

Kafelki szklane dostępne w naszym sklepie spełniają najwyższe wymogi sanitarne. Ich zaletą jest prosty montaż, z którym poradzą sobie wszyscy glazurnicy, ale także osoby, które chcą samodzielnie ułożyć płytki nie powinni mieć z tym problemu.

Nie sposób również zapomnieć o niezwykłej funkcjonalności kafelków szklanych. Przede wszystkim są one łatwe do utrzymania w czystości, dzięki czemu doskonale nadają się do wykorzystania w domowych pomieszczeniach takich jak kuchnia czy łazienka, ale również w pomieszczeniach firmowych. Podłogi lub ściany pokryte kafelkami szklanymi można nie tylko myć, ale również dezynfekować, co jest ich ogromną zaletą np. w porównaniu z parkietem, który nie jest odporny na tego rodzaju formę czyszczenia.

Warto także wspomnieć o kafelkach szklanych z nadrukiem, które są obecnie hitem. Dowolnie wybrane zdjęcie lub grafika może zostać nadrukowane na szklanych kaflach. Taka ozdoba jest rzadko spotykana ale zarazem bardzo ładna i warto wziąć ją pod uwagę podczas projektowania wnętrz w swoim domu.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów