Płytki metalizowane, które polecamy na stronie sklepu top-mozaika, dobrze oddają naszą strategię. Oferujemy szeroki wachlarz materiałów, które urozmaicą każdą przestrzeń wokół nas. Kładziemy nacisk na nowoczesne, a przy tym alternatywne spojrzenie na wystrój wnętrz. Przykładem tego jest chociażby mozaika szklana w różnych formach i kształtach. Żyjemy w czasach, kiedy jesteśmy poddawani pewnej presji, związanej z byciem na czasie, podążaniem za nowymi trendami itp., itd. Oczywiście nie każdy i nie zawsze, niemniej są wśród nas osoby, które mają zmysł estetyczny, interesują się ciekawostkami, podnoszącymi standard najbliższego otoczenia i dla nich każda intrygująca propozycja, warta jest uwagi. Myślimy podobnie. Jeżeli jest szansa, by się zainspirować, korzystamy z tego. Płytki metalizowane są tego przykładem, szczególnie, że ich wykorzystanie ma charakter dekoracyjny.

Płytki metalizowane – atrakcyjny dodatek do aranżacji pomieszczenia

Płytki metalizowane, jakie proponujemy, stanowią dodatek do aranżacji. Innymi słowy ich znaczenie polega na tym, że swoją obecnością urozmaicają ogólne wrażenie. Gdyby przyjrzeć się temu, co pisze się na temat płytek metalizowanych, dowiedzielibyśmy się, że to wariant dla odważnych. Jest w tym coś autentycznego. Rzeczywiście każda nowość, która stara się zwrócić na siebie uwagę, potrzebuje nieco czasu, by znaleźć uznanie u Klientów. Nie zawsze to, co nowe, koniecznie musi być potrzebne, czy praktyczne. W przypadku płytek metalizowanych mamy jednak do czynienia z czymś innym. Z czymś, co nazwalibyśmy trafnym, może nawet ekscytującym dopełnieniem dla tradycyjnych płytek ceramicznych.

Płytki metalizowane – czym się wyróżniają

Jest to też okazja, by przyjrzeć się, czym konkretnie wyróżniają się płytki metalizowane. A jest o czym pisać. Przede wszystkim rzuca się w oczy kolorystyka, która powinna rozwiać wszelkie obawy. Top-mozaika oferuje płytki w kolorach złota, miedzi i srebra. Zatem jest to nie tylko krok w kierunku nowoczesnych, modnych i poszukiwanych barw. Są to kolory, które najczęściej pojawiają się w procesie metalizacji. Jednocześnie stawiamy na różnorodność, zapewniając rozmaite wzory i materiały, z jakich zrobione są dekory. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że możliwość urozmaicenia jakiegokolwiek pomieszczenia, gdzie planujemy montaż płytek, wydaje się strzałem w dziesiątkę. Warto przy okazji wiedzieć, że sam proces metalizacji, nie tylko uszlachetnia dany dekor, ale jednocześnie wzmacnia jego powierzchnię, nadając jej nie tylko trwałych cech, ale również reprezentacyjnego wyglądu.

Zapraszamy do kontaktu

W ofercie polecamy dekory w trzech wymiarach: 25×75, 30×60 i 30×90. Dzięki temu można je zamówić wraz z innymi naszymi produktami, nie martwiąc się, że rozmiary będą niekompatybilne. Przeciwnie tak to wszystko jest pomyślane, aby Klient miał jak największą możliwość wyboru.
Zapraszamy też do kontaktu z nami. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i służymy wszelką pomocą. Można się z nami kontaktować drogą mailową – sklep@top-lazienka.pl lub telefoniczną: 728 846 406.