Mozaika kojarzona jest w głównej mierze z dekorowaniem ścian. Czasami można ją zobaczyć w łazience, gdzie pełni funkcję obudowy np. wanny. Jednak są osoby, które te małe kostki traktują bardziej twórczo. Jedną z nich jest nasz klient, który postanowił wykorzystać mozaikę szklaną złotą do stworzenia niebanalnego blatu stołu.

 

Mozaika w kolorze złota doskonale prezentuje się jako dodatek w łazienkach i kuchniach. Jednakże musi być używana z umiarem,  ponieważ duże złote powierzchnie mogą stać się przytłaczające. Niemniej jednak złote dodatki to ciekawy sposób na urozmaicenie wyglądu pomieszczenia. Bardzo interesującym sposobem na wykorzystanie piękna złotej mozaiki jest stworzenie z niej blatu stołu. Ma on sporo zalet, a elegancki wygląd to tylko jedna z nich. Poza tym, że mozaikowy blat świetnie się prezentuje, należy wspomnieć również o tym, iż jest bardzo trwały. Wykonywanie codziennych, kuchennych czynności nie powinno mu zagrozić. Dodatkowym atutem szklanej mozaiki jest łatwość utrzymania jej w czystości. Dzięki gładkiej powierzchni wystarczy ściereczka i woda z płynem do naczyń, aby pozbyć się nawet najbardziej uporczywych zabrudzeń.

 

W przypadku naszego klienta, złota, metalizowana mozaika w kuchni sprawdza się znakomicie. Nie tylko świetnie wygląda, ale też jest praktyczna i funkcjonalna. Pomysł z blatem stołowym z mozaiki, w przypadku naszego klienta, okazał się doskonały. Być może ktoś z Państwa także zechce spróbować tego innowacyjnego rozwiązania?