Technologia druku cyfrowego wprowadziła rewolucję, jaką trudno było sobie wyobrazić przed tą epoką. Nie jest tajemnicą, że znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach i za każdym razem jej możliwości są – mówiąc bez przesady – oszałamiające. Nie inaczej jest w przypadku mozaiki szklanej, jak również ceramicznej. Przy czym nas będzie interesowała ta pierwsza, a trzeba wiedzieć, że wciąż na rynku polskim jest to metoda rzadko używana. Owszem zdobienie szkła tą metodą jest zaskakujące, ale wciąż jest to nowatorskie i czasami wymaga trochę czasu, aż klienci przekonają się w pełni do tego rozwiązania. Nie ma też wątpliwości, że wcześniej, czy później będzie to jeden z pierwszych wyborów osób, które będą zainteresowane oryginalnym otoczeniem w swoim domu.

Mozaika szklana, czyli obraz cyfrowy na szkle

Mozaika szklana ma wiele zastosowań i w naszych wcześniejszych wpisach dawaliśmy temu wyraz. Czas na coś jeszcze bardziej zaskakującego, czyli na wykorzystanie obrazu cyfrowego na szkle. Może się wydawać, że lepszym rozwiązaniem jest użycie tej metody na tradycyjnej mozaice ceramicznej. Nic bardziej mylnego. Doświadczenie oraz wszelkie profesjonalne wypowiedzi na temat tych możliwości wyraźnie wskazują, że technologia ta zostawia niezwykłe efekty na szkle. Kolory są wyrazistsze, a szczegóły widoczne. Właściwie można bez żadnej przesady powiedzieć, że oryginalna fotografia nie traci nic ze swoich walorów, kiedy zostaje przeniesiona na szkło.

Mozaika szklana w każdym pomieszczeniu

Co więcej przyzwyczajeni do tego, że mozaika szklana najczęściej kojarzy nam się z modułami o wartości 30×30, możemy mieć wrażenie, że jesteśmy zdani tylko na to rozwiązanie. W naszej ofercie można skorzystać z mozaiki modułowej, która nie ogranicza się tylko do podanych wyżej wymiarów. Dzięki temu jesteśmy w stanie wypełnić nią całą ścianę bez względu na to, z jakim pomieszczeniem mamy do czynienia. Może to być łazienka, kuchnia, salon, czy pokój dla dzieci. Nie ma to znaczenia i wszędzie, gdzie zostanie zamontowana będzie się podobnie prezentować. A jak pisaliśmy wyżej – wrażenie robi niezwykłe. Wystarczy zresztą przejrzeć dostępne w sieci ekspozycje, by przekonać się, jakie można osiągnąć efekty, dzięki zastosowaniu mozaiki szklanej.

Wrażliwość i serce

Jeżeli powiemy, że technologia druku cyfrowego wykorzystana na mozaice szklanej sprawi, że Państwa pomieszczenia nabiorą nowego charakteru, bardziej osobistego, spersonalizowanego, to trzeba wiedzieć, że nie ma w tym stwierdzeniu ani grama przesady. Nie dosyć, że możemy wykorzystać tutaj swoje, prywatne zdjęcia, to jednocześnie nic nie stoi na przeszkodzie, aby posiłkować się innymi fotografiami. Tym bardziej, że mogą one w sposób pełny i swobodny oddać Państwa wrażliwość i serce.

Zapraszamy do kontaktu

Chętnie odpowiemy na każde pytanie i doradzimy, jak najlepiej wykorzystać możliwości, o których napisaliśmy wyżej. Kontakt z nami telefoniczny – 728 846 406 lub drogą mailową – sklep@top-lazienka.pl