Metalizowana mozaika szklana, to produkt, który powstaje w wyniku najnowszych osiągnięć technologicznych. Na szkło nakładana jest warstwa metalu w kolorach platyny, złota, zielonym odcieniu, granatowym i różowym. Dzięki temu powstaje wyjątkowy efekt, który wykorzystuje się praktycznie w każdym pomieszczeniu, a przede wszystkim w kuchni i łazience. Trzeba wiedzieć, że mozaika szklana w tym wydaniu odznacza się jeszcze większą trwałością. Metalizacja ma tutaj znaczenie takie samo, jak w innych przypadkach. Wzmacnia powierzchnię, pokrytą cienką warstwą metalu, a jednocześnie nadaje jej efektownego wyglądu. Nie ma tutaj znaczenia, czy mamy do czynienia z tradycyjnym kształtem mozaiki, czy będzie ona w formie heksagonu, cegiełek, czy zmiksowana.

Metalizowana mozaika szklana – skąd jej popularność?

Metalizowana mozaika szklana w ofercie top-mozaika.pl cieszy się dużą popularnością. Tym bardziej, że proponujemy również metalizowane listwy szklane, które są idealnym uzupełnieniem tego typu mozaiki. Warto wiedzieć, że metalizacja powierzchni to jedna z ciekawszych metod, wykorzystywana praktycznie w każdej branży. Jej efekty widoczne są na co dzień w postaci np. metalizowanych elementów oświetlenia samochodów, znaków firmowych, armatury sanitarnej, pokręteł, suwaków, czy klamek i uchwytów. Zastosowanie więc, jak widać, jest bardzo szerokie, a to znaczy, że jest to sprawdzona metoda, którą z korzyścią wykorzystują rozmaite sektory. Warto dodać, że jest to proces, który chroni przed korozją, a nawet służy do regeneracji sprzętu.

Skontaktuj się z nami

Top-mozaika.pl specjalizuje się w ofercie mozaiki szklanej. Proponujemy najciekawsze rozwiązania dostępne na rynku, uzupełniamy ją o dodatkowe listwy metalowe, blachy ozdobne itp. Stawiamy jednocześnie na popularne i poszukiwane na rynku kształty mozaiki. Chętnie odpowiemy na Państwa ewentualne pytania, nasi pracownicy profesjonalnie doradzą i wskażą na optymalne rozwiązania. Kontakt z nami: sklep@top-lazienka.pl lub drogą telefoniczną: 728 846 406

Metalizowana mozaika szklana i style wnętrz

Metalizowana mozaika szklana montowana jest najczęściej w takich pomieszczeniach, jak kuchnia i łazienka. Niemniej współczesny wystrój wnętrz nie obawia się wykorzystania jej w przedpokoju, a nawet salonie. Jak wiadomo – szklana mozaika jest montowana również na zewnątrz, jeżeli tylko posiada właściwości mrozoodporne. Efekty jej wykorzystania są powszechnie znane. Obudowa luster, ścian prysznicowych, wanien, czy blatów ma niepodważalną estetyczną wartość. Nie ma też wątpliwości, że dostępność faktur, kolorów oraz kształtów sprawia, że metalizowaną mozaikę szklaną można dopasować do każdego stylu wnętrza.