Listwy metalowe ozdobne są wykorzystywane najczęściej w łazienkach i kuchniach. Montuje się je, by uzyskać eleganckie i stylowe wykończenie wnętrza. Metalowe listwy najczęściej oddzielają od siebie płytki między jednym a drugim pomieszczeniem. Dzięki nim w ramach jednego miejsca można płynnie oddzielić zmianę wzoru lub zaplanować je w charakterze osobnej dekoracji. Natkniemy się na listwy ozdobne w różnej kolorystyce. Bardzo popularne są listwy srebrne i złote. Nie trzeba dodawać, że to niezwykle modne kolory, które podnoszą jakość każdego wnętrza, dodając mu odpowiedniego stylu. Dzięki ich montażowi urozmaicimy wygląd wnętrza, przełamiemy typowe rozwiązania, w których dominuje fuga. Jednym słowem – będziemy zadowoleni z końcowego efektu.

Listwy metalowe ozdobne w każdym pomieszczeniu

Listwy metalowe ozdobne prawdę mówiąc można wykorzystać w każdym pomieszczeniu, gdzie planujemy położyć płytki. Jeszcze nie tak dawno korzystano z innych metod, by uatrakcyjnić prace wykończeniowe. Na przykład używano ozdobnych dekorów, które urozmaicały monotonię zamontowanych płytek. Od dłuższego czasu projektanci wnętrz zwracają uwagę na ciekawsze rozwiązania. Można by je nazwać stylem vintage, ponieważ tego rodzaju propozycje wychodzą daleko poza jednorodną ofertę. Nie chodzi już tylko, aby na podłodze były płytki. By wszystko dookoła wyglądało na jednolite i podobne do siebie. Metalowe listwy ze względu na swój ozdobny charakter wprowadzają ożywczy, często zaskakujący ton. Jednocześnie utrzymują całość w wymiarze estetycznym .

Listwy metalowe ozdobne polerowane i matowe

Warto też wiedzieć, że listwy metalowe ozdobne z powodzeniem montowane są na ścianach w sąsiedztwie płytek ceramicznych. Spotkamy się z rozwiązaniami, gdzie są instalowane samoprzylepnie lub na klej. Są proste w montażu i bez większych problemów utrzymamy je w idealnej czystości. Listwy ozdobne, które proponujemy w top-mozaika są w formacie polerowanym. Proponujemy je klientom w sztukach lub kompletach. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani innymi rozwiązaniami, zapraszamy do kontaktu. Koniecznie trzeba dodać, że listwy metalowe to jednocześnie wytrzymały i odporny produkt, wyróżnia je efektowny wygląd. Jak się okazuje listwy metalowe bardzo często montowane są nad umywalkami, spłuczką klozetową, czy wanną. Jeżeli wykorzystamy je w salonie, na przykład w stylu glamour, na pewno sprawdzą się podwójnie – jako efektowna ozdoba i jako element idealnie korespondujący z otoczeniem.

Skontaktuj się z nami

Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania i wątpliwości. Jesteśmy doświadczoną firmą, która profesjonalnie doradzi i pomoże w optymalnym wyborze. Kontakt z nami: sklep@top-lazienka.pl lub drogą telefoniczną: 728 846 406